18
Mar
16

PASAIA KIROL ELKARTEAREN EZOHIKO ASANBLADA OROKORRA / ASAMBLEA GENERAL EXTRAORDINARIA DEL PASAIA KIROL ELKARTEA

2.016ko APRILIAREN 8 an, ostirala

Klubeko estatutuak eta honen 20. artikulua betez, bazkideei deialdia luzatzen zaizue Ezohiko Asanblada Orokorrera 2.016ko Apriliaren 8an, ostirala.

Asanblada SAN FERMIN PARROKIKO SOTOAN izango da. Lehenengo deialdia 19:30etan eta bigarrena 20:00etan.

Gaia:

* Aurreko ezohiko asanblada orokorrean erabaki bezala, zuzendaritza berria osatzeko taldeak aurkeztuko dira eta bazkideak lehendakari berria aukeratuko dute.

BAZKIDE TXARTELA AUKEZTU BEHAR DA eta bozkadun bazkidea izatea nahita nahiezkoa da bozkatu ahal izateko.Bozka isilpekoa, zuzena eta librea izango da (18.art.) dionez eta ezinezkoa izango da bozka delegatua erabiltzea (33.art.) dionez.


 

Viernes 8 de ABRIL del 2.016

Cumpliendo con los Estatutos del club y según el artículo 20 del mismo, se convoca a los socios, a la Asamblea General Extraordinaria que se celebrará el viernes 8 de Abril de 2016, en los BAJOS DE LA PARROQUIA DE SAN FERMÍN a las 19:30 horas en primera convocatoria y a las 20:00 en segunda.

Siendo el único punto del día:

* Como se decidió en la Asamblea Extraordinaria anterior se expondrán todas las candidaturas a la presidencia y los socios elegirán al presidente de la próxima temporada.

Para poder votar se requerirá ser soci@ y tener derecho a voto (HABRÁ QUE PRESENTAR EL CARNET DE SOCIO) el voto será libre, directo y secreto (art. 18) y no podrá realizarse la elección por delegación del voto (art.33)

Anuncios


Clasificaciónes


3ª Division
19º - 9 Pts.
1ªRegional
5º - 11 Pts.
Juvenil Honor
12º - 12 Pts.
1ª Cadete
5º - 13 Pts.
Infantil Honor
7º - 6 Pts.
Infantil txiki
2º - 3 Pts.

Próximos Partidos

3ª DIVISIÓN
18ª jornada LIGA
BERMEO - PASAIA
Campo: Itxas-Gane
Sábado 17 - 17:00

1ª REGIONAL
14ª jornada LIGA
PASAIA - GAZTE AZKUENE
Campo: Don Bosco
Sábado 17 - 18:00

JUVENIL DE HONOR
14ª jornada LIGA
BETI GAZTE - PASAIA
Campo: Mastegi
Domingo 18 - 17:00

1ª CADETE
14ª jornada LIGA
PASAIA - VASCONIA B
Campo: Don Bosco
Sábado 17 - 11:00

INFANTIL DE HONOR
12ª jornada LIGA
LENGOKOAK - PASAIA
Campo: César Benito
Sábado 17 - 9:45

INFANTIL TXIKI
4ª jornada PARTAIDETZA 1.Fasea
URKI - PASAIA
Campo: Unbe Sup.
Sábado 17 - 11:00

ESCUELA DE FUTBOL
Alebin 2º año
PASAIA - LENGOKOAK
Campo: Berio
Domingo 18 - 10:15
Alebin 1º año
BEHOBIA - PASAIA
Campo: Artia
Domingo 18 - 16:00
Benjamines
PASAIA - HONDARRIBIA
Campo: Don Bosco
Domingo 18 - 00:00

A %d blogueros les gusta esto: