26
Ene
16

EZOHIKO ASANBLADA OROKORRA / ASAMBLEA GENERAL EXTRAORDINARIA

PASAIA K.E.-REN EZOHIKO ASANBLADA OROKORRA

2.016ko OTSAILAREN 12an, ostirala

Klubeko estatutuak eta honen 20. artikulua betez, bazkideei deialdia luzatzen zaizue Ezohiko Asanblada Orokorrera 2.016ko otsailaren 12an, ostirala.

Asanblada SAN FERMIN PARROKIKO SOTOAN izango da. Lehenengo deialdia 19:30etan eta bigarrena 20:00etan.

Jorratuko den gaia:

* Zuzendaritzak denboraldiaren bukaeran hartuko duen erabakiaren azalpena.

Iniziatiba duzuen bazkide guztiei animatzen zaituztegu, Kluba modu egoki batean gestionatzeko, lan taldeak osatzera eta denboraldiaren bukaeran izango den Ohiko Asanbladan aurkeztea, zuzendaritza talde berri bat osatzeko.


ASAMBLEA GENERAL EXTRAORDINARIA DEL PASAIA K.E.

Viernes 12 de FEBRERO del 2.016

Cumpliendo con los Estatutos del club y según el artículo 20 del mismo, se convoca a los socios, a la Asamblea General Extraordinaria que se celebrará el viernes 12 de febrero de 2016, en los BAJOS DEL LA PARROQUIA DE SAN FERMÍN a las 19:30 horas en primera convocatoria y a las 20:00 en segunda.

Siendo el único punto del día:

* Explicación de la postura a tomar por esta Directiva a fin de temporada.

Animamos a todos los socios con iniciativa, a que constituyan equipos de trabajo, que puedan gestionar el club de una forma adecuada, y nos lo presenten en la Asamblea Ordinaria a celebrar a final de temporada para conformar una nueva junta directiva.

Anuncios


Clasificaciónes


3ª Division
19º - 9 Pts.
1ªRegional
5º - 11 Pts.
Juvenil Honor
12º - 12 Pts.
1ª Cadete
5º - 13 Pts.
Infantil Honor
7º - 6 Pts.
Infantil txiki
2º - 3 Pts.

Próximos Partidos

3ª DIVISIÓN
18ª jornada LIGA
BERMEO - PASAIA
Campo: Itxas-Gane
Sábado 17 - 17:00

1ª REGIONAL
14ª jornada LIGA
PASAIA - GAZTE AZKUENE
Campo: Don Bosco
Sábado 17 - 18:00

JUVENIL DE HONOR
14ª jornada LIGA
BETI GAZTE - PASAIA
Campo: Mastegi
Domingo 18 - 17:00

1ª CADETE
14ª jornada LIGA
PASAIA - VASCONIA B
Campo: Don Bosco
Sábado 17 - 11:00

INFANTIL DE HONOR
12ª jornada LIGA
LENGOKOAK - PASAIA
Campo: César Benito
Sábado 17 - 9:45

INFANTIL TXIKI
4ª jornada PARTAIDETZA 1.Fasea
URKI - PASAIA
Campo: Unbe Sup.
Sábado 17 - 11:00

ESCUELA DE FUTBOL
Alebin 2º año
PASAIA - LENGOKOAK
Campo: Berio
Domingo 18 - 10:15
Alebin 1º año
BEHOBIA - PASAIA
Campo: Artia
Domingo 18 - 16:00
Benjamines
PASAIA - HONDARRIBIA
Campo: Don Bosco
Domingo 18 - 00:00

A %d blogueros les gusta esto: